ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

انواع روش های درآمدزایی از ارزهای دیجیتال

income cryptocurrencies

چراغ جادوی علاءالدین را به خاطر بیاورید، چراغی که این قدرت را داشت که هر کسی را ثروتمند کند. خب، امروز ما آن چراغ را ارزهای دیجیتال می‌نامیم، و درآمدزایی از ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کنیم.

سرمایه‌گذاری صحیح و صبور بودن در واقع می‌تواند منجر به درآمدزایی از ارزهای دیجیتال شده و شما را در دراز مدت ثروتمند کند.

و بیت کوین مثال بارزی برای اثبات این حرف است. ما می‌دانیم که آنچه در مورد ارزهای دیجیتال اتفاق افتاده، چیزی است که در تاریخ بسیار نادر بوده است. شخصی که حدود بیست هزار دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده بود.

درست در اوج دوره صعودی 2017 ، متوجه شد که سرمایه اش حدود 75 تا 80 درصد کاهش یافته است. اما، مطمئنا صبر نتیجه می‌دهد و او پس از سه سال صبوری 300٪ بیشتر درآمد داشت و این یعنی یک سود کلان! از آن زمان، افراد بسیاری تمایل خود را به بازار ارزهای دیجیتال نشان داده و سرمایه‌گذاری می‌کنند.

انواع روش های درآمدزایی از ارزهای دیجیتال

در این مقاله از ابزار ترید می‌خوانید که رمزارزها چیست و ساده‌ترین روش‌ها برای درآمدزایی از ارزهای دیجیتال با ریسک کمتر، کدام است؟

ارز دیجیتال چیست و چگونه کار می کند؟

با این حال، روش‌های درآمدزایی از ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است. بازار مملو از بهترین ارزهای رمزپایه برای سرمایه‌گذاری است. از بیت کوین، اتریوم و لایت کوین گرفته تا ارز دوج کوین.

کریپتوکارنسی بر روی یک بلاک چین کار می‌کند و تضمین می‌کند که یک سکه به هیچ وجه دو مرتبه استفاده نشود.

تراکنش‌ها در شبکه بلاک چین پردازش می‌شوند. و به این ترتیب مالکان می‌توانند درآمدزایی از ارزهای دیجیتال داشته باشند. به کمک برنامه‌های صرافی یا کیف پول بیت کوین مانند: Crypto.com، Coinbase، Coinmarketcap و BlockFi

امروزه مردم به دلیل سهولت خرید، فروش و تجارت آنلاین، عاشق سرمایه‌گذاری و درآمدزایی از ارزهای دیجیتال هستند. زمانی که شرکت‌های بزرگ اعلام کنند که ارزهای دیجیتال را به عنوان روش پرداخت می‌پذیرند.

زمانی که فرآیندهای استخراج تغییر می‌کند. یا زمانی که افراد مشهوری مانند ایلان ماسک برخی دارایی‌های رمزنگاری شده مثل بیت کوین را تبلیغ می‌کنند. به این ترتیب ارزهای دیجیتال ارزش پیدا می‌کنند. همچنین زمانی که تقاضا افزایش می‌یابد و عرضه محدود می‌شود، ارزش این ارزها افزایش می‌یابد.

6  استراتژی کاربردی برای درآمدزایی از ارزهای دیجیتال

به عنوان مثال، زمانی که بیست و یک میلیون بیت کوین در گردش باشد، دیگر استخراج صورت نمی‌گیرد و یا اگر بسیاری از افراد سعی کنند به یکباره آن‌ها را بفروشند، ممکن است تا حدودی از ارزش این ارزهای دیجیتالی کاسته شود.

6  استراتژی کاربردی برای درآمدزایی از ارزهای دیجیتال

وام یا قرض گرفتن

وام دادن به ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین شامل مشارکت وام گیرندگان و وام دهندگان و توافقات بین آنها است. چندین صرافی کریپتو از وام‌دهی کریپتو پشتیبانی می‌کنند.

از جمله  Nexo، SALT Lending، BlockFi،  Oasis و Celsius .

سنتی خرید و نگه دارید

درآمدزایی از ارزهای دیجیتال برای افرادی که آماده ریسک هستند ارجحیت دارد.

این بدان معنی است که ارزهای دیجیتال انتخابیِ خود مثلا بیت کوین را از یک صرافی رمزنگاری دریافت کنید. و با نزوا قیمت‌ها، سکه‌های بیشتری خریداری کنید. که اصطلاحا “خرید افت” نامیده می‌شود.

ارزش سکه‌های رمزنگاری تثبیت شده نظیر بیت کوین، اتریوم و لایت کوین، روزانه افزایش و کاهش می‌یابند. به این ترتیب درآمدزایی از ارزهای دیجیتال متغیر است.

چند راهکار فرعی دیگر برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

شرط بندی

این الگوریتم به جای استفاده از انرژی‌های بالا و سخت‌افزار برای اجرای پازل‌های رمزنگاری پیچیده، کاربران را ملزم می‌سازد تا توکن‌های خود را برای تایید رمز ارز بلاک کنند.

مزایا: یک رویکرد ارزان‌تر برای درآمدزایی از ارزهای دیجیتال

معایب: نوسان قیمت بزرگترین خطر است.

  Airdrops

این روش، در بین تمام راه‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان، بیشترین ریسک را داراست.

لذا بیش از آن چیزی که فکر کنید برای اکثر سرمایه گذاران ارزشمند است.

ماینینگ 

ماینینگ بخش مهمی از مکانیسم اجماع اثبات کار (PoW) است و یکی از قدیمی‌ترین راه‌های درآمدزایی از ارزهای دیجیتال است.

درآمدزایی از ارزهای دیجیتال در سال 2022 

در هر دوره جدید نوآوری در شبکه بلاک چین ، معمولا تعداد انگشت شماری از روندها ظاهر می‌شوند. کسانی که از این روندها استفاده می‌کنند، اگر روند نوظهور جذابیت بیشتری پیدا کند، اغلب می‌توانند سرمایه‌گذاری اولیه خود را چندین برابر کنند و به درآمدزایی از ارزهای دیجیتال دست یابند. با ورود به سال 2022، من معتقدم روندهای مختلفی در فضای بلاک چین و ارزهای دیجیتال وجود دارد. که بدون توجه به نحوه عملکرد سهام و بازار ارزهای دیجیتال گسترده‌تر، رشد خواهند کرد.

درآمدزایی از ارزهای دیجیتال در سال 2022 

در سال‌های اخیر ارزهای دیجیتال خبرساز شده‌اند. به خصوص سه نوع ارز دیجیتال در این دوره مورد توجه قرار گرفتند. این ارزهای دیجیتال برجسته؛ بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و دوج کوین (DOGE) هستند.

همه ارزهای دیجیتال برابر نیستند و تصمیم گیری در مورد اینکه کدام ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری مناسبی است ممکن است دشوار باشد. مانند هر سرمایه‌گذاری، ارزهای دیجیتال دارای مزایا و معایبی هستند. بنابراین، ارز دیجیتالی که برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنید به خودتان و سرمایه‌ای که دارید، بستگی خواهد داشت.

امنیت ارزهای دیجیتال

استفاده از کلمه “ایمن” برای یک ارز دیجیتال آسان نیست. با این حال، بیت کوین کمی بیشتر از بقیه سزاوار این کلمه است. اما این بدان معنا نیست که بیت کوین خطراتی را که همه ارزهای دیجیتال دارند را به همراه ندارد. با این حال می‌توان گفت که نسبت به رقبای خود مزایایی دارد.

بیت کوین ارز دیجیتال اصلی است و بیشترین شهرت و محبوبیت را در بین تمام ارزهای دیجیتال دارد. به عنوان مثال، موسسات یا بازرگانانی که ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان نوعی پرداخت می‌پذیرند، بیشتر از سایر ارزهای دیجیتال بیت کوین را می‌پذیرند. به نظر می‌رسد پذیرش گسترده کلید موفقیت بلندمدت این ارز دیجیتال است. بنابراین می‌توان گفت بیت کوین یک قدم از رقبای خود جلوتر است.

علاوه بر این، بیت کوین اغلب به عنوان “طلای دیجیتال” شناخته می‌شود زیرا می‌توان آن را در تعداد محدودی تولید کرد. این کمبود در تولید، ویژگی است که ارزش بیت کوین را افزایش می‌دهد و نشان می‌دهد که این افزایش ممکن است در آینده نیز ادامه یابد.

سوالات متداول

چند روش برای درآمدزایی از ارزهای دیجیتال وجود دارد؟

تکنولوژی نوظهور بلاک چین، رمزارزها و به صورت کلی دنیای ارزهای دیجیتال سال‌هاست تبدیل به یک صنعت تقریبا مستقل و تمام‌عیار تبدیل شده و با سرعت زیادی در حال گسترش است. در این دنیای وسیع و درحال گسترش روش‌های زیادی برای درآمدزایی از ارزهای دیجیتال وجود داردکه ما در این مقاله به آنها پرداخته‌ایم

آیا سرمایه‌گذاری و درآمدزایی از ارزهای دیجیتال قطعی است؟

هیچ سرمایه‌گذاری بدون ریسکی وجود ندارد و چیزی تحت عنوان سرمایه‌گذاری و درآمدزایی قطعی وجود ندارد. از سویی دیگر حوزه ارزهای دیجیتال و بخش‌های مختلف آن که به نقلی نوظهور به حساب می‌آیند، فرصت‌های بیشتر را برای درآمد‌زایی نسبت به صنعت مالی سنتی فراهم می‌کند.

تیم تحلیل و محتوا ابزار ترید
تیم تحلیل و محتوا ابزار ترید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *