ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

احتمال موفقیت آمیز بودن ارتقای اتریوم چقدر است؟

احتمال موفقیت آمیز بودن ارتقای اتریوم چقدر است؟

ابزار ترید به نقل از کوین گپ : به نظر می رسد بالاخره انتظار به پایان رسیده است و آپدیت ادغام و پایان استخراج اتریوم در چند روز آینده در دسترس خواهد بود. در همین راستا، بنیاد اتریوم همچنین اعلام کرد که شبکه آزمایشی Kiln که به منظور آزمایش یکپارچه سازی ایجاد شده است، هفته آینده متوقف خواهد شد.

به گفته توسعه دهندگان اتریوم، به روز رسانی یکپارچه سازی می تواند بین 13 تا 15 سپتامبر اجرا شود. در این میان بسیاری از فعالان جامعه نیز انتظار دارند قیمت این ارز دیجیتال پس از ادغام افزایش یابد.

همانطور که می دانید، به روز رسانی یکپارچه سازی شامل تغییر الگوریتم اجماع شبکه اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام است. انتظار می رود پس از اجرای یکپارچه سازی، مصرف انرژی این بلاک چین به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

به‌روزرسانی Bellatrix که آخرین به‌روزرسانی قبل از ادغام است، اخیراً با موفقیت در زنجیره Beacon پیاده‌سازی شد. به همین دلیل، کارشناسان پیش بینی می کنند که احتمال شکست اتریوم با ادغام بسیار کم است. در واقع، ران نوینر، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال می گوید که احتمال شکست کامل ادغام بسیار اندک است. البته به گفته نوینر، 10 درصد احتمال دارد که این انتقال با موانعی روبرو شود.
نوینر می گوید:

۹۰ درصد احتمال دارد که ادغام بدون هیچ مشکلی انجام شود، ۱۰ درصد احتمال مواجهه با موانع وجود دارد. احتمال این که ادغام اتریوم با شکست مواجه شود، بسیار ناچیز است.

نوینر 
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.