ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

تحلیل قیمت لایت کوین؛ 20 شهریور

تحلیل-قیمت-لایت-کوین-20-شهریور

چرخه صعودی قیمت لایت کوین در یک کانال رو به افزایش می تواند به مقاومت 65 دلار حمله کند. این سطح افقی رشد گاو را به مدت سه ماه محدود کرده است که نشان دهنده احتمال بازگشت و تغییر روند است. با این حال، در حالی که لایت کوین می تواند از این مقاومت عبور کند، در مسیر خود با موانع زیادی روبرو خواهد شد؛ برای بررسی بیشتر با ما در ابزار ترید همراه باشید.

نکات مهم تحلیل قیمت لایت کوین

  • قیمت LTC در یک کانال صعودی معامله می شود.
  • LTC با فشار عرضه در سطح مقاومت 65 دلاری مواجه است.
  • حجم معاملات روزانه 605.1 میلیون دلار است که 3.67 درصد کاهش نشان می دهد.

در هفته های اخیر، بازار ارزهای دیجیتال دستخوش چندین اصلاحات شدید شده است که قیمت بیت کوین و آلت کوین های اصلی را به پایین ترین حد سالانه رسانده است. قیمت لایت کوین نیز عقب نشینی مشابهی را تجربه کرد، اما خریداران توانستند قیمت را بالاتر از محدوده پشتیبانی 52.5 دلار نگه دارند.

نمودار قیمت روزانه Litecoin/Tether.
نمودار قیمت روزانه Litecoin/Tether

پس از آزمایش این حمایت، حرکت صعودی در 7 سپتامبر بازگردانده شد که منجر به برگشت صعودی شد. این روند معکوس یک الگوی کانال صعودی ایجاد کرد که به مدت سه ماه به روند صعودی منجر شد.

قیمت لایت کوین امروز برای پنجمین روز متوالی افزایش یافت که منجر به رشد 20.2 درصدی شد. با این حال، رالی صعودی به مقاومت ماهانه 65 دلار رسیده است و فعلا محقق نشده است. تغییر در روند نزولی و بازگشت قیمت از این سطح افقی می تواند باعث عقب نشینی در حمایت از خط روند شود.

اما اگر خریداران بتوانند از مقاومت بالایی عبور کنند، احتمال افزایش 6.5 درصدی قبل از رسیدن به خط روند الگو وجود دارد. در پاسخ به این الگو، قیمت احتمالاً از این مقاومت بازمی‌گردد تا یک چرخه نزولی دیگر آغاز شود.

اگر حمایت خط روند شکسته شود، روند نزولی تشدید می شود و تا زمانی که مقاومت خط روند کانال شکسته شود، مرحله اصلاح قیمت این آلت کوین ادامه خواهد داشت.

وضعیت شاخص های فنی و اندیکاتورها

EMAهای 20 روزه و 50 روزه به صورت حاشیه ای حرکت می کنند که نشان دهنده تضعیف روند نزولی قبلی است. علاوه بر این، برخورد بین این خطوط می تواند حمله به مقاومت 65 دلاری را تقویت کند.

شاخص RSI در بازه زمانی روزانه در منطقه صعودی افزایش می‌یابد که نشان‌دهنده اعتماد معامله‌گران به بهبود بازار است.

مقاومت های بعدی در تحلیل تکنیکال، 65 دلار و 69.2 دلار هستند در حالی که سطوح 58.8 و 52.6 دلار از سقوط قیمت جلوگیری می کنند.

این تحلیل صرفاً ترجمه یا ارائه شده از منبع ذکر گشته می‌باشد و هیچگونه سیگنال خرید یا فروش را به مخاطب اعلام نمی‌کند و مسئولیت آن نیز با این وب‌سایت نمی‌باشد.

این تحلیل صرفاً ترجمه یا ارائه شده از منبع ذکر گشته می‌باشد و مسئولیت آن با این وب‌سایت نمی‌باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.