ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین (BTC)

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین (BTC)
تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین (BTC)

ابزار ترید به نقل از arzdigital: بیت کوین در چند ماه گذشته در یک روند نزولی قوی بوده است. در برخی مواقع، خریداران اصلاحی تازه به سمت بالا را از پایین ترین سطح ژوئن 17622 دلار آغاز کردند و سپس توانستند قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 هفته ای برسانند (MA 200 – خط سبز در تصویر). اما همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، تلاش آنها برای حفظ این موقعیت ناموفق بود.

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین (BTC)

خریداران هفته گذشته بار دیگر سعی کردند از میانگین متحرک ساده 200 هفته ای عبور کنند، اما با مقاومت فروشندگان مواجه شدند. این نشان می دهد که حفظ مقاومت میانگین متحرک ساده 200 هفته ای برای فروشندگان مهم است. بنابراین باید این سطح در تحلیل تکنیکال را به دقت رصد کنیم.

اگر روند نزولی ادامه یابد، 17622 دلار می تواند یکی از حمایت های کلیدی جلوتر از قیمت باشد. شکست این حمایت می تواند منجر به یک روند نزولی طولانی مدت و کاهش قیمت بیت کوین به 14000 دلار شود.

از سوی دیگر، کراس اوور و بسته شدن قیمت بالای 20000 دلار می تواند اولین نشانه قدرت گرفتن خریداران باشد. اولاً، این سیگنالی برای تداوم نوسان قیمت متقاطع بین 17622 تا 25211 دلار در روزهای آینده است. با این حال، احتمال تغییر روند تنها در صورتی افزایش می‌یابد که خریداران از مقاومت ۲۵۲۱۱ دلاری عبور کنند. پس از آن، راه برای جهش بیت کوین به 32000 دلار باز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .