ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

صرافی کوین‌بیس ساختار کارمزد تراکنش‌‌های خود را تغییر می‌دهد

صرافی کوین‌بیس ساختار کارمزد تراکنش‌‌های خود را تغییر می‌دهد

ابزار ترید به نقل از بلاک: صرافی کوین‌بیس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده، در حال تغییر ساختار کارمزد خود است که می‌تواند کارمزدها را برای برخی از کاربران افزایش دهد و کارمزدها را برای برخی دیگر از مشتریان پر حجم خود کاهش دهد.

کوین بیس روز دوشنبه اعلام کرد که برنامه کارمزد جدیدی را در حدود ساعت 17:00 در تاریخ 20 سپتامبر منتشر خواهد کرد که ساختار کارمزد گیرندگان و سازندگان را برای سطوح تراکنش های بالای 100000 دلار به 1 میلیون دلار تغییر می دهد.

از روز سه شنبه، برخی از مشتریان کوین بیس با حجم ماهانه 15 تا 250 میلیون دلار می توانند تحت ساختار کارمزد جدید، که بر اساس حجم تراکنش تا 30 روز است، کارمزدی را 2 واحد پایه بالاتر از شرایط فعلی پرداخت کنند. بعد از آن. مشتریان سایر سطوح، از جمله مشتریان با حجم تراکنش ماهانه بیش از 250 میلیون دلار، می توانند کارمزد کمتری بپردازند.

به گفته کوین بیس، ساختار جدید شامل تغییراتی در حجم معاملات و قیمت دارایی ها برای تمامی ارز دیجیتال ها شده خواهد بود و حجم معاملات ماهانه مورد نیاز کاربران را برای واجد شرایط بودن برای سطوح متوسط ​​و بالای برنامه کارمزد کاهش می دهد. این صرافی این تغییرات را به پلتفرم اصلی اضافه کرد. صرافی ، بخش Coinbase Pro و Advanced Trade پیاده سازی خواهند شد. جدول جدید هزینه ها به شرح زیر است:

منبع : Coinbase

در حالی که سطوح زیر 100000 تا 1 میلیون دلار بدون تغییر باقی می‌مانند – برخلاف ساختار نرخ ارز فعلی کوین‌بیس که در زیر نشان داده شده است – کارمزدهای جدید مشوق‌های بهتری برای تریدرها با حجم بالاتر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.