ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

منتظر اولین بازی بلاکچینی سگا باشید!

منتظر-اولین-بازی-بلاکچینی-سگا-باشید

ابزار ترید به نقل از بیت کوین نیوز : سگا، یکی از بزرگترین شرکت های بازی سازی ژاپنی، اعلام کرد که در حال توسعه اولین بازی مبتنی بر بلاک چین است. این پروژه که با همکاری یک شرکت بازی سازی دیگر به نام Double Jump Tokyo انجام شده است، بر اساس فرنچایز Sangokushi Taisen، یک بازی آرکید محبوب در ژاپن است.

فرنچایز Sangokushi Taisen یک سری بازی های استراتژیک است که به بازیکنان امکان استفاده از نقشه های مجازی را می دهد. ساختار بازی خود را به پیاده سازی عناصر بلاک چین می دهد، مانند B. توکن سازی برخی دارایی های بازی و کارت های تجاری.

با این حال، هنوز تاریخ انتشار آزمایشی این بازی اعلام نشده است. تاکنون، موضع سگا در مورد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و بازی‌های بلاک چینی مبهم بوده است. در ماه ژانویه، این شرکت اعلام کرد که اگر تنها راه کسب درآمد برای کاربران باشد، دیگر از این فناوری ها در بازی های خود استفاده نخواهد کرد. با این حال، تا ماه آوریل بود که سگا امکان استفاده از عناصر NFT و متاورس را به عنوان بخشی از استراتژی توسعه “Super Game” خود پیشنهاد کرد.

سایر شرکت‌های بازی AAA مانند یوبی‌سافت و اسکوئر انیکس موضع شفاف‌تری در این مورد اتخاذ کرده‌اند و با راه‌اندازی بازارهای مبتنی بر NFT خود، فناوری بلاک چین را به عنوان یک عنصر کلیدی در برنامه تجاری آینده خود اتخاذ کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.