ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

بایننس 575 میلیون دلار توکن بایننس کوین سوزاند.

بایننس 575 میلیون دلار توکن بایننس کوین سوزاند. بایننس اعلام کرد که بیش از 2 میلیون توکن به ارزش تقریبی 575 میلیون دلار را در آخرین فصل بازی بایننس کوین سوزانده است. هدف از مکانیزم سوزاندن توکن بایننس کوین کاهش عرضه این توکن از 200 میلیون به 100 میلیون در طول زمان است. طبق گفته بایننس، حدود 5000 توکن توسط برنامه Pioneer Burn سوزانده شد. این برنامه به کاربرانی که به طور تصادفی توکن های خود را به آدرس های غیرقابل دسترسی ارسال کرده اند اجازه می دهد تا بخشی از آنها را بازیابی کنند.

ابزار ترید به نقل از کریپتو گلوب : بایننس اعلام کرد که بیش از 2 میلیون توکن به ارزش تقریبی 575 میلیون دلار را در آخرین فصل بازی بایننس کوین سوزانده است. هدف از مکانیزم توکن سوزی بایننس کوین کاهش عرضه این توکن از 200 میلیون به 100 میلیون در طول زمان است. طبق گفته بایننس، حدود 5000 توکن توسط برنامه Pioneer Burn سوزانده شد. این برنامه به کاربرانی که به طور تصادفی توکن های خود را به آدرس های غیرقابل دسترسی ارسال کرده اند؛ اجازه می‌دهد تا بخشی از آنها را بازیابی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.