ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

یکی دیگر از مدل های محبوب پیش بینی قیمت بیت کوین کم آورد.

مدل هش ریبون

پس از اینکه مدل انباشت به جریان (S2F) برای اولین بار پس از سقوط بیت کوین در ژوئن سال جاری نقض شد. یکی دیگر از مدل های محبوب پیش بینی قیمت بیت کوین به نظر می رسد که با ادامه زمستان سخت این ارز دیجیتال، نقض شده است.

به گزارش YouToday، شرکت چینی تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال ادعا می کند که الگوی محبوب Hash Ribbon برای اولین بار نقض شده است.

مدل هش ریبون و نمودار قیمت بیت کوین
مدل هش ریبون و نمودار قیمت بیت کوین

مدل محبوب هش ریبون بر این فرض استوار است که بیت کوین با تسلیم ماینر ها به پایان چرخه نزولی خود می رسد.

این مدل اولین بار توسط چارلز ادواردز، بنیانگذار سرمایه گذاری کاپریول، در سال 2019 معرفی شد. مدل هش ریبون مبتنی بر دو شاخص است: نرخ هش بیت کوین، کل قدرت محاسباتی شبکه و سختی استخراج، که نشانگر دشواری استخراج بیت کوین های جدید است.

در این مدل، نرخ هش و سختی استخراج به صورت دو خط میانگین متحرک ساده نشان داده می شوند. تقاطع این دو خط نشان دهنده شروع مرحله ارسال ماینر خواهد بود.

به گفته ادواردز، بر اساس این مدل، بهترین زمان برای سرمایه گذاری در بیت کوین در اواسط مرحله تسلیم است.

با این حال، دان لیم، تحلیلگر ارزهای دیجیتال در پستی اشاره کرد که اگرچه در الگوی ریبون هش، صلیب مرگ از صلیب طلایی پیروی می کند. اما قیمت بیت کوین افزایش نیافته است.

این تحلیل صرفاً ترجمه یا ارائه شده از منبع ذکر گشته می‌باشد و هیچگونه سیگنال خرید یا فروش را به مخاطب اعلام نمی‌کند و مسئولیت آن نیز با این وب‌سایت نمی‌باشد.

این تحلیل صرفاً ترجمه یا ارائه شده از منبع ذکر گشته می‌باشد و مسئولیت آن با این وب‌سایت نمی‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.