ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

نماینده کنگره ایالات متحده؛ ممنوعیت صنعت ارزهای دیجیتال به این زودی اتفاق نمی‌افتد!

نماینده کنگره ایالات متحده؛ ممنوعیت صنعت رمزارزها به این زودی اتفاق نمی‌افتد!

گزارش ابزار ترید به نقل از کریپتواسلیت: براد شرمن، نماینده کنگره آمریکا اعتراف می کند که صنعت ارزهای دیجیتال را نمی توان به راحتی مجازات کرد، حتی اگر تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده باشد.

به گزارش لس آنجلس تایمز در 4 سپتامبر، براد شرمن، نماینده کنگره آمریکا گفت که ارزهای رمزنگاری شده (ارز دیجیتال) بیش از حد بزرگ شده اند و بعید است که به این زودی ها ممنوع شوند.

شرمن منتقد صریح ارزهای دیجیتال است و معتقد است این فناوری می تواند تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده باشد. اما شرمن در مصاحبه جدید خود گفت: “سیستم مبادلات ارزهای دیجیتال کاربردهای مختلفی دارد، مانند جمع آوری پول. بودجه برای کمپین ها و کمپین ها. به همین دلیل است که ما ارزهای دیجیتال را ممنوع نکرده ایم.”

براد شرمن توضیح داد: «در ابتدا، ما ارزهای دیجیتال را ممنوع نکردیم زیرا نمی دانستیم آنها مهم هستند. اما اکنون، به دلیل پول و قدرت عظیمی که پشت این صنعت است، آن را ممنوع نمی کنیم.

به گزارش تایمز، دموکرات‌ها صنعت ارزهای دیجیتال را یک «تهدید سیستمی» برای اقتصاد ایالات متحده و سلطه دلار می‌دانند. شرمن همچنین نگرانی خاصی در مورد پروتکل هایی مانند TornadoCash ابراز کرد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.