ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

عرضه عمومی بازی شیبا اترنیتی

بازی شیبا اترنیتی

ابزار ترید به نقل از کریپتو بیسیک: بازی شیبا اترنیتی در سراسر جهان منتشر شد. بالاخره انتظار به پایان رسید و این بازی کارتی برای سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس است. روز دانلود این بازی ابتدا برای 1 اکتبر برنامه ریزی شده بود، اما از آن زمان به تعویق افتاد.

تیم شیبا اینو لحظاتی پیش در توییتی از طریق حساب کاربری رسمی خود در توییتر اعلام کرد که سازندگان بازی Shibaشیبا اترنیتی این بازی را در فروشگاه های اپلیکیشن های iOS و اندروید در سراسر جهان عرضه کرده اند. چند دقیقه بعد، Shitoshi Kusama، سازنده اصلی Shiba Inu اعلام کرد که در حال کار بر روی انتشار یک راهنمای جامع گیمر تا پایان امروز است.

محدوده سنی بازی شیبا اترنیتی

محدوده سنی بازی شیبا اترنیتی در فروشگاه اندروید هفت به بالا و در iOS نه به بالا می باشد. بازیکنان اندروید باید این بازی را روی اندروید 9 به بالا اجرا کنند و iOS 11 به بالا نیز برای اجرای این بازی بر روی گوشی های iOS الزامی است. این بازی که به گفته تیم سازندگانش پیچیده ترین بازی کارتی دنیاست تا کنون بیش از هزار بار برای سیستم عامل اندروید دانلود شده است.

لینک دانلود بازی Shiba Eternity در پلی استور (اندروید)

لینک دانلود بازی Shiba Eternity در اپ استور (IOS)

همانطور که قبلا گزارش شده بود، 45 درصد از درآمد این بازی صرف سرمایه گذاری های بلندمدت در اکوسیستم شیبا اینو و کمک های مالی به سازمان های غیرانتفاعی می شود. پنج درصد سود می سوزد و 50 درصد باقیمانده باید برای بهبود بازی و رقابت با بازی های دیگر استفاده شود.

تصاویری از محیط بازی

این خبر صرفاً ترجمه یا ارائه شده از منبع ذکر گشته می‌باشد و هیچگونه سیگنال خرید یا فروش را به مخاطب اعلام نمی‌کند و مسئولیت آن نیز با این وب‌سایت نمی‌باشد.

این تحلیل صرفاً ترجمه یا ارائه شده از منبع ذکر گشته می‌باشد و مسئولیت آن با این وب‌سایت نمی‌باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.