ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

متاپلکس امروز توکن MPLX را در بین سازندگان NFT در Solana واریز خواهد کرد

متاپلکس امروز توکن MPLX را در بین سازندگان NFT در Solana واریز خواهد کرد پروتکل متاپلکس، قصد دارد تا امروز توکن MPLX را برای کیف پول های واجد شرایط NFT Creator در شبکه Solana منتشر کند. این پلتفرم توییت کرد که فقط کاربرانی که قبل از عکس فوری NFT را با Metaplex ایجاد کرده اند واجد شرایط هستند. MPLX یک توکن ابزاری است که برای راه اندازی DAO این پروتکل استفاده می شود. البته شهروندان ایالات متحده به دلیل نگرانی های نظارتی واجد شرایط این ایردراپ نیستند.

ابزار ترید به نقل از دی کریپت: پروتکل متاپلکس، قصد دارد تا امروز توکن MPLX را برای کیف پول های واجد شرایط NFT Creator در شبکه Solana منتشر کند. این پلتفرم توییت کرد که فقط کاربرانی که قبل از اسنپ‌شات، NFT را با Metaplex ایجاد کرده اند واجد شرایط هستند. MPLX یک توکن ابزاری است که برای راه اندازی DAO این پروتکل استفاده می شود. البته شهروندان ایالات متحده به دلیل نگرانی های نظارتی واجد شرایط این ایردراپ نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.