ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

تحلیل تکنیکال ارز اتم؛ ۱۹ شهریور

تحلیل تکنیکال ارز اتم؛ ۱۹ شهریور

تحلیل تکنیکال ارز اتمرمزارز ATOM بعداز شکست ترند لاین نزولی خود و پولبک به آن , با ایجاد سقف و کف های بالاتر شروع به حرکت در یک روند صعودی کرده است. همانطور که در تصویر زیر مشخص است این رمزارز در3 ماه اخیر در یک کانال صعودی درحال حرکت است و با توجه به ریزش های اخیر بازار , این ارز دیجیتال توانسته خود را در این روند صعودی حفظ نماید.

این روند از حمایت ماژور خود یعنی محدود 8.5 $ شروع به حرکت کرده و حال با رسیدن قیمت به سقف کانال که با مقاومت ماژور 17.3$ همپوشانی دارد , میتوان دو سناریو مدنظر داشت:

سناریو‌ی صعودی: قیمت با شکست هر دو سطح و عبور از محدوده 17.3$ میتواند تا مقاومت مینور بعدی خود یعنی محدوده 21$ نیز برود.

سناریو‌ی نزولی: در صورت عبور نکردن قیمت از این مقاومت و بازگشت آن می‌توان با کاهش حدوداً 20 درصدی تا محدوده ی کف کانال و بعد از شکست آن حمایت ماژور 8.5$ را متصور شد.

معامله‌گران توجه داشته باشند این مطالب در ابزار ترید صرفا تحلیل تکنیکال وضعیت فعلی نمودار قیمتی است و به معنی سیگنال معامله نیست.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.