ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

تحلیل اتریوم

تحلیل تکنیکال اتریوم

تحلیل هفتگی قیمت اتریوم (ETH)

ابزار ترید به نقل از arzdigital: همانطور که در نمای هفتگی بازار اتریوم مشاهده می شود، فروشندگان چندین هفته است که از متحرک نمایی 20 هفته ای (20 EMA – خط آبی در تصویر) با قیمت 1732 دلار دفاع کرده اند. این بدان معنی است که احساسات معامله گران نسبت به اتریوم هنوز منفی است و برخی از فعالان بازار با جهش قیمت به فروش می پردازند.

تحلیل هفتگی قیمت اتریوم (ETH)

هفته گذشته، کندل اتریوم پس از رسیدن به میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای، کاهش شدیدی را تجربه کرد و قیمت آن به SMA 200 هفته ای 1283 دلار کاهش یافت. انتظار می رود خریداران به شدت از این سطح تحلیل تکنیکال دفاع کنند.

خریداران باید قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای برسانند تا فروشندگان برتری را از دست بدهند. امکان تغییر روند تنها زمانی افزایش می یابد که قیمت به بالای 2030 دلار برسد. پس از آن، برخی از معامله گران احتمالا دارایی های خود را می فروشند و هر بار که قیمت بالا می رود از بازار خارج می شوند.

از سوی دیگر، اگر حمایت 200 هفته ای میانگین متحرک ساده شکسته شود، فشار فروش تشدید می شود و اتریوم می تواند تا اواسط ژوئن به 881 دلار کاهش یابد. خریداران باید قویاً از حمایت 881 دلاری دفاع کنند زیرا شکست آن می تواند منجر به افزایش ترس بازار و فروش هماهنگ توسط معامله گران شود.

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه 15 شهریور

ابزار ترید به نقل از تیم ماهر : همچنان به تاریخ merge اتریوم داریم نزدیک میشویم و نوسانات غیر منطقی در اون زمان دور از ذهن نیست ولی با توجه به شرایط حال اتریوم در یک کانال نزولی قرار دارد که توان رسیدن به سقف خود را نداشته و همچنین یک مقاومت استاتیک در بالای ان قرار دارد و شاهد فشار فروش هستیم انتظار میرود شاهد یک رنج در محدوده 1365 _ 1461 باشیم و پس شکست حمایت خود محدوده های 1000 الی 1100 دور از ذهن نیست زیرا که حجم زیادی از اوردر در ان محدوده قرار دارد

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه 15 شهریور
نمودار تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه 15 شهریور

اگر شاهد نوسانات رو به بالا قرار باشد باشیم در تاریخ merge محدودا 1700 تارگت صعودی اول و محدوده ی 200 تارگت دوم آن می باشد

3.7/5 - (3 امتیاز)