ابزار ترید مرجع برترین آموزش های ایران | آموزش بلاکچین | آموزش ارزهای دیجیتال | آموزش بازار های مالی

شاهزاده فیلیپ صربستان نسبت به بیت کوین خوش بین است

شاهزاده فیلیپ صربستان نسبت به بیت کوین خوش بین است

ابزار ترید به گزارش کوین تلگراف در مصاحبه با فیلیپ کاراژورگوویچ، ولیعهد صربستان و یوگسلاوی سابق: دیدگاه صعودی خود را درباره بیت کوین توضیح داد. او یکی از حامیان قوی بیت کوین است، اما از آلت کوین ها به دلیل تلاش برای کپی کردن بیت کوین انتقاد می کند.

شاهزاده فیلیپ می گوید: “بعضی از مردم می خواهند پول در بیاورند. به همین دلیل از فناوری و ایده های بیت کوین استفاده می کنند. آنها سعی می کنند مالک آن باشند و از جو ایجاد شده استفاده کنند.”


شاهزاده فیلیپ همچنین متقاعد شده است که بیت کوین تنها ارز دیجیتال است که توانایی حل یکی از بزرگترین مشکلات مالی جهان را دارد. وی افزود که دلیل اینکه دنیا در چنین وضعیت وحشتناکی قرار دارد، پول است و مردم فکر می کنند که پول باعث فساد می شود. در حالی که این خود پول است که فاسد است و باید تغییر کند.

این خبر صرفاً ترجمه یا ارائه شده از منبع ذکر گشته می‌باشد و هیچگونه سیگنال خرید یا فروش را به مخاطب اعلام نمی‌کند و مسئولیت آن نیز با این وب‌سایت نمی‌باشد.

این تحلیل صرفاً ترجمه یا ارائه شده از منبع ذکر گشته می‌باشد و مسئولیت آن با این وب‌سایت نمی‌باشد.
4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار سلب مسئولیت

وبسایت ابزار ترید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده بدون تحقیق در مورد خبرها و تحلیل‌های که از منابع مختلف در وبسایت منتشر می‌شود، ندارد و تمام مسئولیت با خود شخص است.